W dniu 27.04.2020 roku Grupa PWN poinformowała o zawieszeniu sprzedaży i zamknięciu księgarni internetowej Ravelo.pl.

Księgarnia internetowa Ravelo.pl, należąca do Grupy PWN (Lideria, Ravelo, Księgarnia PWN) poinformowała, iż dniem 27.04.2020 r. zawiesza sprzedaż.

Od dnia 27.04.2020 klienci nie mają możliwości złożenia nowego zamówienia przez stronę www.ravelo.pl, wszystkie zamówienia złożone przed datą zawieszenia (27 kwietnia 2020 roku) zostaną zrealizowane w terminie i bez żadnych zmian.

Strona internetowa będzie aktywna tylko do 15.05.2020 roku, do tego czasu bez żadnych trudności możemy logować się do swojego konta Klienta, aby sprawdzić aktualne statusy zamówień, pobrać niezbędne faktury oraz pliki multimedialne.

Komunikat Ravelo.pl

Drodzy Klienci, przypominamy, że księgarnia Ravelo.pl zawiesiła działalność z końcem kwietnia.


Strona internetowa Sklepu będzie aktywna nie krócej niż do 15.05.2020 r., co oznacza że nadal będzie można logować się na konto Klienta, sprawdzać statusy zamówień, pobierać faktury i pliki multimedialne.

Po tym terminie wszelkie informacje dotyczące zamówień, faktur, plików multimedialnych, danych osobowych będą udostępniane na Państwa prośbę przez Biuro Obsługi Klienta: bok@epwn.pl.

Administratorem danych osobowych użytkowników serwisu Ravelo.pl wciąż pozostaje firma Ravelo sp. z o.o.

W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jednocześnie informujemy, że interesująca Państwa oferta w większości dostępna jest w Księgarni Internetowej PWN. – informacje prasowa


Niestety zakupy w księgarni internetowej Ravelo nie będą już możliwe. Zachęcamy do skorzystania z oferty i kodów rabatowych do księgarni PWN, Czytam.pl oraz Empik.