Najnowsze promocje i rabaty - MyDevil.net

Kupony rabatowe MyDevil.net - luty 2024

Dostępnych kodów i promocji: (1)
  • 226

Kod rabatowy -20% na usługi w Mydevil.net

Kod rabatowy obniża cenę usług hostingowych lub VPN o 20%. Kod należy... Pokaż więcej

Zobacz kupony do sklepów

Zobacz popularne kody rabatowe i promocje!


MyDevil.net to firma oferująca usługi za zakresu hostingu oraz serwerów VPN. Nieprzerwanie swoją działalność prowadzi od 2008 roku. Jest to jedna z częściej wybieranych firm hostingowych w Polsce. Świetnie sprawdza się do stron opartych na popularnym CMS-ie WordPress oraz do tworzenia sklepów internetowych oraz stron firmowych.


Jak aktywować kod rabatowy na usługi MyDevil?

W celu aktywacji kodu rabatowego -20% należy przejść na stronę MyDevil.net, następnie z listy oferowanych serwerów wybrać interesujący nasz pakiet. Przykład: VPN od 5 zł (cena za rok 50 zł) lub jeden z pakietów hostingowych np. MD2 w cenie za rok 125 zł, następnie wybieramy opcję Zamów taniej. W następnym kroku będziemy musieli zarejestrować swoje konto, jeśli korzystaliśmy w przeszłości z MyDevil wystarczy zalogować się na konto i przejść dalej.

miejsce na kod promocyjny w Mydevil.net

Po wybraniu odpowiedniego hostingu, w miejscu Kod promocyjny lub polecającego należy wpisać: KE16AAGCXS - kod zniżkowy obniża cenę wszystkich usług o -20%. Następnym krokiem będzie złożenie zamówienia. Dzięki dużej zniżce nasz hosting będzie znacznie tańszy, nawet o kilkadziesiąt złotych w przypadku płatności za rok z góry.

Hosting stron w MyDevil.net - informacje

Każdy hosting posiada swoje mocne i słabe cechy. W przypadku hostingu MyDevil, z którego korzystam już dobrych kilka lat, mogę stwierdzić, że posiada znacznie więcej plusów niż minusów. Do najważniejszych zalet warto zaliczyć:

  • Darmowy Certyfikat SSL
  • 14 dniowy darmowy test bez żadnych zobowiązań
  • Duża pojemność serwera - w najmniejszym pakiecie jest to 20GB!
  • Brak limitu transferu miesięcznego
  • Brak limitu skrzynek e-mail
  • Nieograniczona ilość bazy danych
  • Polska lokalizacja serwerów

Z minusów, jakie zauważyłem jest brak cPanelu oraz DirectAdmina, brakuje również autoinstalatora popularnych skryptów np. Wordpressa. Należy utworzyć dwa konta - jedno do obsługi serwera, drugie do zarządzania płatnościami.

Copyright © 2020-2024 blobie.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.