Najnowsze promocje i rabaty - Rankomat

Kupony rabatowe Rankomat - kwiecień 2024

Dostępnych kodów i promocji: (1)
Odwiedź sklep
  • 31

Akcja BOOMerang – do 600 zł zwrotu na rankomat.pl

Kupuj polisy, a Rankomat zwróci Ci nawet 600 zł wprost na Twoje konto!... Pokaż więcej

Zobacz kupony do sklepów

Zobacz popularne kody rabatowe i promocje!Informacje o rankomat.pl

Na rynku ubezpieczeń jest tak wiele firm, które oferują swoje usługi. Nie zawsze wiemy, które wybrać, nad którymi należy się zastanowić, jak również, które będą odpowiednim rozwiązaniem na przyszłość. Powstaje także wiele nowych firm, posiadają one ciekawe promocje dla nowych klientów, o których warto wiedzieć. Rankomat.pl to porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, a co za tym idzie? Porównywarka ta pozwala na zestawienie wielu agencji ubezpieczeniowych i sprawdzenie ich ofert. Dzięki temu serwisowi nie tylko można porównać oferty ale także zakupić idealne rozwiązanie bezpośrednio na stronie. Rankomat udostępnia również pomoc konsultanta, który wytłumaczy każdy szczegół transakcji. 

Co to jest Rankomat - jak działa porównywarka ubezpieczeń OC/ AC?

jak działa Rankomat.pl? Aby otrzymać idealną wycenę ubezpieczenia samochodu należy wypełnić bardzo ważne informacje. Idzie za tym dosyć długi formularz, bez którego nie uzyskamy odpowiednich wiadomości. Jest to konieczne, aby wypracować informacje o zakresie usługi ubezpieczenia, przygotowaniu szczegółów oraz porównaniu ofert. Porównywarka działa tak, że przedstawia wszystkie agencje ubezpieczeniowe, które z nią współpracują i ich propozycje. Po dokonaniu oględzin, sprawdzeniu wszelkich punktów i cen można zakupić ubezpieczenie bezpośrednio w serwisie lub skontaktować się z ubezpieczycielem. Coraz więcej agentów ubezpieczeniowych zachęca do bezpośredniego zakupu przez internet korzystając z porównywarki Rankomat lub ich witryn docelowych korzystając z płatności online. Porównywarka współpracuje z czternastoma firmami, które posiadają różne propozycje usług. Wypełniając formularz strona kieruje odpowiednie informacje do kalkulatora, a to automatycznie przedstawia nam cenę i rodzaj ubezpieczenia oraz firmę, w której można złożyć zamówienie. Jeżeli jednak występują jakiekolwiek trudności przy wyborze ubezpieczenia OC/ AC - serwis proponuje pomoc swoich wykwalifikowanych agentów, którzy poprowadzą Cię przez cały formularz oraz wytłumaczą różnice pomiędzy oferowanymi usługami. Każdy znajdzie tam ubezpieczenie dla swojego samochodu, niezależnie czy jest to ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy czy dla doświadczonego kierowcy, któremu naliczają się zniżki. Korzystając z kalkulatora można sprawdzić dokładnie ile i za co płacimy. 

Rankomat.pl - ubezpieczenie nieruchomości

Porównywarka Rankomat.pl to duży serwis, w którym nie tylko ubezpieczymy swój środek lokomocji, ale również możemy porównać ubezpieczenia nieruchomości. Za pomocą kalkulatora obliczymy wysokość oraz składkę roczną polisy ubezpieczeniowej na nieruchomość. Możemy ubezpieczyć mieszkanie, dom, gospodarstwo rolne czy nieruchomość pod kredyt hipoteczny.  Ubezpieczenia to bardzo ważny element życia, niektóre sektory są obowiązkowe i rokrocznie należy opłacać składki. Polecamy również zwiększenie działalności ubezpieczeń, aby mieć pewność, że w razie szkody otrzymamy należyte odszkodowanie. 

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie nieruchomości to znamy te standardowe usługi, jednak ubezpieczyć można już dom czy gospodarstwo rolne już w fazie budowy. Jest to opcja dobrowolna, jeżeli budynek finansowany jest ze środków własnych. Jednak, jeżeli budowa nieruchomości finansowana jest przez bank, przez kredyt hipoteczny - jest to wymóg konieczny. Zazwyczaj banki potrzebują jedynie ubezpieczenia podstawowego, czyli ochronę murów na wypadek zniszczeń. Takie ubezpieczenie nieruchomości może również obejmować ryzyko kradzieży czy włamania. Aby dowiedzieć się za co dokładnie ubezpieczyciel jest skory zapłacić, musimy dowiedzieć się bezpośrednio u niego. Każdy z nich może posiadać inne usługi, a także wypłacać odszkodowanie za konkretne przypadki. Warto zatem znać wachlarz usług swojego Ubezpieczyciela. Rankomat.pl umożliwia porównanie kilku ofert ubezpieczeń bez odwiedzania strony ubezpieczycieli, co oszczędza sporo czasu. Wszystkie informacje podane są na jednej stronie i dzięki temu można zaoszczędzić wiele pieniędzy.

Ubezpieczenie na życie - porównanie polis życiowych

Co składa się na ubezpieczenie na życie? Przede wszystkim jest to ubezpieczenie w razie śmierci ubezpieczonego. Odszkodowanie otrzymuje wtedy rodzina lub osoby upoważnione. Rodzaj ubezpieczenia i wysokość składki to wiele czynników, które musimy przedstawić w porównywarce. Na cenę polisy życiowej wpływają takie czynniki jak:

  • wiek,
  • ilość osób ubezpieczonych na jednej polisie,
  • charakter polisy (grupowa, szkolna, indywidualna),
  • rodzaj polisy (ochronna, oszczędnościowa, inwestycyjna).

Taka polisa obejmuje min. 12 miesięcy od wykupu i odnawiana jest automatycznie na ten sam okres. Osoba wykupująca ubezpieczenie musi mieć min. 18 lat. Warunki przystąpienia do ubezpieczenia na życie przedstawione są bezpośrednio przez konkretne firmy, dlatego korzystanie z porównywarki to bardzo prosty, wygodny sposób na sprawdzenie każdej oferty. 

Promocje w Pankomat.pl - Akcja Boomerang

Porównywarka Rankomat cieszy się coraz większą popularnością, Jest to jeden z największych serwisów tego typu na naszym rynku co pokazują bardzo przychylne opinie. Dzięki temu serwis ma możliwość dobierać odpowiednie współprace z agencjami ubezpieczeniowymi. Daje im to również szansę na poszerzenie swojej działalności oraz  organizowanie różnego rodzaju promocji.
Jedną z popularniejszych promocji w serwisie Rankomat to akcja związana ze zwrotem pieniędzy bezpośrednio na Twoje konto. A jak to działa?
Aby wziąć udział w tej promocji nie potrzebujemy żadnych kodów rabatowych. Jest to akcja działająca wraz z zakupem ubezpieczenia, więc jeżeli zapomnisz o takiej promocji, to nie nie szkodzi - naliczy się ona samodzielnie. 

Zwrot 150 zł otrzymujemy wypełniając konkretne warunki serwisu:

  • Kupić pierwszą polisę samodzielnie, bezpośrednio na stronie Rankomat.pl - otrzymujesz 50 zł
  • Kupić drugą polisę samodzielnie lub z pomocą agenta Call Center - w tym momencie otrzymujesz zwrot 150 zł na swoje konto. 

Możesz podwoić tę kwotę wykupując trzecią polisę przez serwis. 

Link polecający - wpisuj kody rabatowe i zdobywaj nagrody w Rankomat

Aby otrzymać dodatkowe nagrody, pieniądze wystarczy polecać serwis Rankomat. Jak to wygląda? Gdy kupimy polisę ubezpieczeniową w mailu potwierdzającym otrzymujemy kod polecający, który możemy udostępnić swoim znajomym czy rodzinie. Na stronie można też wygenerować odpowiedni link, który umożliwia bezpośredni zakup na stronie. Dzięki takiemu kodowi rabatowemu osoba udostępniająca otrzymuje pieniądze za każdy zakup polisy, gdy kod lub link został wykorzystany. Można zdobyć w taki sposób aż 600 zł.
Osoba, która otrzymała taki kod również otrzymuje benefity za jego wykorzystanie. Za zakup ubezpieczenia samochodu z polecenia otrzymujemy aż 120 zł!

Copyright © 2020-2024 blobie.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.