Jest niewielu ludzi, którzy nie znają amerykańskiej sieci restauracji KFC, w której możemy znaleźć różnego rodzaju kawałki kurczaka. Sama panierka jest wielką tajemnicą i nikt nie wie, jak przygotowuje się takie kurczakowe kąski, pałki czy skrzydełka. Restauracja KFC przyciąga szybkim przygotowywaniem jedzenia, smacznymi kawałkami kurczaka, a przede wszystkim niskimi cenami. Kupony rabatowe KFC pojawiają się co jakiś czas na wybrane produkty. Specjalne oferty znajdziesz na różne kanapki, wrapy czy kubełki KFC, jednak jest jedna specjalna oferta, która pozwala skorzystać z niej co tydzień. Mówimy tu oczywiście o Wtorkach w KFC. Na czym polega promocja i jakie są warunki tej oferty? Zobacz co musisz wiedzieć, aby skorzystać z wtorkowej promocji w KFC.

Wtorkowy kubełek KFC – na czym polega promocja?

Każdy wtorek, restauracje KFC oferują ciekawe promocje dla każdego klienta. To jest idealny dzień, kiedy po weekendzie odpocznie się w poniedziałek, to we wtorek należy przyjść na ucztę za niewielkie pieniądze do KFC. Jest to dzień, w którym w całej Polsce obowiązują specjalne promocje, a dla klientów przygotowywane są niezliczone porcje pysznego kurczaka. Dodatkowo obowiązuje wtedy inny cennik niektórych produktów, co tym bardziej zachęca głodnych do wstąpienia właśnie tego lokalu. Właśnie we wtorek można skorzystać w ciekawej akcji, w której można otrzymać Kubełek KFC za 14,95 zł, a 5 Hot Wings czyli skrzydełka za tylko 5 zł!

Wszyscy, którzy stołują się w restauracjach KFC powinni wiedzieć, mniej więcej jakie ceny obowiązują w lokalu. Dlatego wtorek jest takim dniem, kiedy można otrzymać Kubełek KFC za mniej niż 15 zł.

10 kawałków mięsa w Kubełku KFC za 14,95zł

Znamy już cenę naszego wtorkowego kubełka, a co znajduje się w takim kubełku? Jakie mięsko otrzymamy za tak niską cenę? To aż dziesięć kawałków kurczaka w różnej panierce. W kubełku znajdziesz:

 • 1 x Łagodny kawałek kurczaka Kentucky 2 x Pikantne polędwiczki Strips Hot & Spicy
 • 3 x Pikantne kawałek kurczaka Hot & Spicy 8 x Hot Wings.

W każdy dzień, oprócz wtorku możesz stworzyć sobie taki kubełek. W każdym lokalu restauracji sieci KFC jest opcja: „stwórz własny kubełek”. Dzięki temu można wybrać te kawałki mięsa, które są zaprezentowane we wtorkowym kubełku KFC. Patrząc jednak na cennik KFC, w pozostałe dni taki kubełek będzie kosztował około 50 zł. Podobne zestawy kubełków w każdy dzień tygodnia możesz otrzymać za cenę około 40 zł, dlatego wtorkowa promocja jest tak atrakcyjna.

Wtorek w KFC 2023 – do kiedy trwa promocja?

Sieć restauracji KFC tworzy różne promocje, w zależności od pory roku, świąt, pojawiają się również cykliczne akcje. Wtorki w KFC zazwyczaj trwają około sześciu tygodni, informacja o rozpoczęciu akcji pojawia się około dwa tygodnie wcześniej. Pozostałe promocje są również ujawniane w takim czasie. Sieć restauracji KFC stara się, aby klienci zawsze mieli jakieś promocje do wyboru.

KFC zachęca swoich klientów oraz osoby nowe do próbowania kurczaka w tajemniczej panierce. Czy w trakcie promocji jakość jedzenia jest gorsza lub kawałki kurczaka inne niż zazwyczaj?

Za każdym razem, czy to promocyjny zestaw czy nie, kawałki kurczaka i kanapki czy wrapy są takie same. Nie ma oddzielnych produktów, które idą na promocje, dlatego możemy mieć pewność, że jedzenie zostanie przyrządzone według tradycyjnej receptury. Dodatkowo jak wiadomo, dostaniemy je bardzo szybko i gorące, gdyż wszystko robione jest przez wiele osób, aby każdy klient był zadowolony ze swojego gorącego jedzenia w restauracjach KFC.

Czy potrzebne są kody promocyjne do KFC?

Jeżeli chodzi o cykliczne promocje, czyli takie, które pojawiają się w danym dniu, to nie trzeba podawać żadnych kodów rabatowych. We wtorki w KFC lub w weekend, gdzie pojawiają się też promocje, wszystko nalicza się automatycznie, czy to na stronie internetowej czy na miejscu w restauracji. Jeżeli promocja nalicza się tylko z kodem rabatowym, to jesteśmy pewni, że obsługa lokalu powiadomi Cię o tym. Sprawdź dostępne kody rabatowe do KFC!

Dodatkowo, przy takich akcjach nie ma limitu na jedną osobę, czyli w każdy wtorek można zamówić tyle kubełków ile podpowiada nam nasz własny apetyt. Nie ma również ograniczeń zakupów na jeden paragon, więc spokojnie możesz zaproponować taki kubełek również swoim znajomym.

Zamówienia online KFC – wtorkowy kubełek z dowozem!

Pomimo tego, że sieć restauracji KFC posiada swoją stronę internetową, która umożliwia zamówienie jedzenia z dowozem w wybrane miejsce, pod drzwi domu, do znajomych. Niestety nie wszystkie promocje są udostępnione online. Wtorkowe kubełki można zamówić wyłącznie stacjonarnie, w jednej z restauracji w całej Polsce. Jeżeli aktualnie są inne promocje KFC, na stronie pokaże się informacja, czy można korzystać z niej online. Jeżeli chodzi np o weekendowe -50% na drugi kubełek KFC, można zamówić z dowozem pod wskazany adres, jednak nie wszystkie rodzaje kubełków objęte są promocją na stornie, a w lokalu można wybrać wszystko.

5 Hot Wings za 5 zł – promocja KFC

Tak ja zostało wspomniane na początku, nie tylko kubełek można wybrać we wtorek. Dostępna jest również opcja dla fanów ostrych skrzydełek, w której tylko za 5 zł otrzymujesz porcję 5 skrzydełek. Ta promocja może odbywać się na bieżąco, nie tylko towarzyszy wtorkowym kubełkom. W porównaniu, ostre skrzydełka Hot Wings bez promocji, w cenie bez rabatu otrzymasz za około 12 zł – 4 szt. Jest to stała pozycja w Menu KFC według standardowego cennika.

Kubełek dla jednej osoby w KFC za 9,95 zł

W aktualnym menu znajdziemy nową pozycję, a nawet 3 pozycje, czyli kubełek dla jednej osoby. Ten produkt bardzo zainteresował konsumentów, dlatego restauracje KFC postanowiły wprowadzić takie możliwości do swojego menu. Kubełek dla jednej osoby pozostał w menu i jest dostępny w każdy dzień tygodnia oraz weekend bez szczególnych promocji i rabatów. Cena cały czas pozostaje taka sama.
Jeszcze do niedawna restauracja proponowała tylko jeden rodzaj kubełka, a teraz do wyboru są aż 3.

 • Classic:
  2x Hot Wings, Bites (chrupiące kawałki kurczaka – 45g),
  * małe frytki
 • Hot Wings:
  6x Hot Wings, małe frytki,
 • Hot Shots:
  Bites (soczyste kawałki kurczaka w chrupiącej panierce – 150g) małe frytki

Dzięki takiemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie w interesującej cenie. Dodatkowo, kubełek dla jednej osoby można zamówić online z dowozem do domu.

Aktualne oferty i promocje w KFC!

Jak wiadomo, wszystkie promocje publikowane przez restaurację KFC są czasowe. Niektóre z nich powtarzają się co jakiś czas i konsumenci wiedzą jak działa dana akcja promocyjna. Teraz bardzo popularne, oprócz standardowych kuponów KFC są promocje weekendowe, które obowiązują w weekendy: od piątku do niedzieli. O tych wszystkich akcjach można dowiedzieć się bezpośrednio na stronie restauracji KFC, na ich mediach społecznościowych, gdzie aktualizują wszystkie promocje i konkursy. Dodatkowo, dla tych, którzy oglądają telewizję nie da się nie zauważyć, że występują na bieżąco nowe spoty reklamowe informujące o aktualnych promocjach w KFC.

Rok 2021 przynosi dużo promocji weekendowych w KFC. Są to między innymi promocje do -50% na drugi, dowolny kubełek. Można też do dużego kubełka Classic otrzymać dodatkowe kawałki mięsa – Strips, Bites lub Hot Wings również w promocyjnych cenach do – 50%.

Oferty weekendowe KFC – jak skorzystać?

Jeżeli wybierasz się do jednego z lokali w Polsce i tam chcesz zjeść swój posiłek, na tablicach menu znajdziesz odpowiednie promocje. Każda promocja trwa tylko przez konkretny weekend. Jeżeli jednak chcesz zamawiać promocyjne pozycje do swojego domu, to wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na stronie KFC i dodać promocje do swojego zamówienia. Oczywiście na stronach online promocje również ograniczone są czasowo do konkretnych dni weekendowych.