Najnowsze promocje i rabaty - Mubi

Kupony rabatowe Mubi - maj 2024

Dostępnych kodów i promocji: (1)
Odwiedź sklep
  • Tylko u nas!
  • 1864

Zwrot 150 zł przy zakupie OC/AC! Kod rabatowy Mubi.pl

Aby otrzymać bonus 150 zł, kup dowolne ubezpieczenie w Mubi przez... Pokaż więcej

Zobacz kupony do sklepów

Zobacz popularne kody rabatowe i promocje!Informacje o porównywarce Mubi.pl

Porównywarka OC/AC - Mubi.pl

Wszyscy szukaj oszczędności wszędzie tam, gdzie tylko się da. Samochód trzeba ubezpieczać, a jeśli i w tym temacie można by było zaoszczędzić to kto by z tego nie chciał skorzystał. 

Poszukując najkorzystniejszego i najtańszego ubezpieczenia OC, albo ubezpieczenia AC warto skorzystać z dostępnych w internecie porównywarek OC/AC. Porównywarka Mubi daje możliwość porównania nawet kilkudziesięciu ofert ubezpieczenia OC, AC,  NNW i Assistance dosłownie w kilka minut.

Ponadto podając nasz kod rabatowy: BLOBIE można dodatkowo zyskać zwrot w wysokości 150 zł na konto. Nie dość, że dostajecie dostęp do wielu atrakcyjnych ofert ubezpieczenia OC lub AC to jeszcze dostajecie bonus 150 zł. Kalkulator OC jest bardzo łatwy do uzupełnienie i naprawdę nie zajmuje dużo czasu, a po wypełnieniu wszystkich niezbędnych pól otrzymuje się listę skrojonych na miarę naszych potrzeb ofert OC i AC. Warto podać jak najwięcej danych, im szczegółowiej zostanie wypełniony kalkulator OC tym lepsze oferty zostaną nam zaprezentowane i będzie można wybrać najtańsze OC/AC, ale z odpowiednio szerokim zakresem, gdyż oferty są bardzo szczegółowo przedstawione. Kalkulator OC AC przedstawi nam oferty różnych ubezpieczycieli m.in.: AXA, PZU, Link4, Proama, Generali, Aviva, Warta, Beesafe, Uniqa, Benefia, You Can Drive, MTU, czy TUZ.

Realna oszczędność - przykład

Kod rabatowy 150 zł, to realna oszczędność. Jeśli do tej pory Twoje ubezpieczenie wynosiło przykładowo 750 zł, jest szansa, że porównywarka Mubi przedstawi ci oferty w lepszych cenach, a i tak należy się Tobie jeszcze zwrot 150 zł na konto, wystarczy, że użyjesz kod rabatowy do Mubi:http://mubi.pl/bonus-blobie . Znajdując ofertę za 700 zł, albo tańszą musisz pamiętać, że należy się Tobie jeszcze zwrot 150 zł na konto. Więc ostatecznie Twoje ubezpieczenie OC/AC będzie Cię kosztowało jedynie 550 zł.

Jest szansa, że za ubezpieczenie OC lub AC zapłacisz taniej niż kiedykolwiek.

Porównywarka Mubi – kod rabatowy / cashback 150 zł 

Kalkulator OC, który posiada firma Mubi jest niezwykle popularny i intuicyjny. Z porównywarki korzysta wielu Polaków i każdy znajduje z jej pomocą polisę ubezpieczeniową skrojoną na miarę potrzeb. Z całą pewnością nie raz trafiliście na reklamy telewizyjne Mubi. Mocna pozycja firmy na rynku sprawia, że Mubi jest wstanie zaoferować swoim użytkownikom bardzo korzystne umowy ubezpieczeń OC lub połączenia OC i AC. 

Warto skorzystać z naszego linku BLOBIE, który przekieruje Cię na stronę porównywarki i pozwoli uzyskać zwrot 150 zł na konto. 

Porównywarka OC/AC Mubi jest bardzo prosta, jej uzupełnienie jest niezwykle intuicyjne, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami. Chcąc znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC lub AC warto uzupełnić wszystkie pola, łącznie z imieniem, nazwiskiem nr PESEL, a także podać rok produkcji, model i markę pojazdu, pojemność silnika, przebieg, jak również kod pocztowy, dokładną datę uzyskania prawa jazdy, im więcej się poda danych tym ciekawsze i atrakcyjniejsze oferty przedstawi nam kalkulator OC AC. Kalkulator pozwala na zapisanie rozpoczętej kalkulacji i powrócenie do niej w dogodnym czasie.

Przy każdej przedstawionej ofercie będzie informacja o bonusie w wysokości 150 zł, który zostanie zwrócony na Twoje konto. Po uzupełnieniu formularza wyświetla się nawet kilkadziesiąt ofert różnych ubezpieczalni komunikacyjnych, jest w czym wybierać. Polisa może być zakupiona przez internet w kilka minut, albo podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem Mubi. Bez wychodzenia z domu w kilka chwil można zawrzeć umowę na atrakcyjnych warunkach i w dobrej cenie. Dodatkową zaletą skorzystania z ofert przedstawionych przez Mubi jest zwrot 150 zł na konto bankowe.

bonus mubi.pl

Kto może otrzymać kod rabatowy na ubezpieczenie OC /AC w Mubi?

Z kodu rabatowego może skorzystać każdy, kto kupuje nowy bądź używany samochód, a także osoba, która chce przedłużyć kończące się ubezpieczenie OC/AC. Wystarczy tylko przed końcem ubezpieczenia skorzystać z porównywarki Mubi i znaleźć interesującą dla siebie ofertę. Należy pamiętać jednak o wypowiedzeniu poprzedniej umowy nie później niż jeden dzień przed końcem ważności polisy. Wypowiedzenie można wysłać drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą, liczy się data stempla pocztowego. 

Jak uzyskać kod rabatowy 150 zł na ubezpieczenie OC / AC?

Skorzystanie  z promocji jest bardzo proste, aby uzyskać kod rabatowy 150 zł trzeba spełnić tylko kilka warunków:

  • wejdź na kalkulator Mubi za pośrednictwem naszego linka:
  • wypełnił kalkulację i zatwierdź regulamin
  • wybierz najlepszą dla siebie ofertę i dokonaj zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem Mubi (www.mubi.pl), zakupu możesz dokonać przez internet, albo podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, przez okres 12 miesięcy od dnia sporządzenia kalkulacji
  • dokonaj płatności pierwszej raty, albo całości ubezpieczenia
  • wejdź na stronę i uzupełnij formularz konkursowy pamiętając o tym, aby odpowiedzieć na pytanie: „Który kierowca rajdowy reklamuje markę mubi.pl?”, podać swój numer konta bankowego i ewentualnie załączyć potwierdzenie dokonania płatności.

Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione i nie zrezygnujesz z ubezpieczenia w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy, otrzymasz bonus w wysokości 150 zł na swoje konto bankowe w ciągu 30 dni od dnia, w którym dokonałeś zgłoszenia konkursowego.

Wszystkie niezbędne dokumenty przesyłane są na maila, dlatego sprawdź poprawność adresu i zapamiętaj jaki adres e-mail podałeś w formularzu. 

W razie jakichkolwiek pytań warto skorzystać z dostępnej infolinii, konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie (tel. +48 (22) 250 02 00, adres e-mail: pomoc@mubi.pl).

Najczęściej zadawanie pytania do MUBI

Mubi kod rabatowy - gdzie znaleźć link do odebrania bonusu?

Aby odebrać bonus w wysokości 150 zł, należy przejść do formularza za pomocą linka: http://mubi.pl/bonus-blobie w ten sposób zostanie aktywowany bonus.

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać rabat 150 zł w Mubi?

Pierwszym warunkiem jest porównanie ubezpieczenia OC/AC za pomocą kalkulatora Mubi, następnym krokiem jest zakup ubezpieczenia. Kolejnym krokiem jest wypełnienie przygotowanego formularza i udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe – Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Mubi.pl?

Kod rabatowy -150 zł na zakup ubezpieczenia OC / AC na Mubi.pl Wszystkie kody są zweryfikowane i aktualne!

Czy porównywarka Mubi.pl jest darmowa?

Tak, porównywarka ubezpieczenia OC / AC jest całkowicie darmowa

Jak długo ważna jest promocja na MUBI

Kody rabatowe i promocję dostępne w firmie MUBI posiadają odpowiednią datę ważności. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w regulaminie promocji na stronie mubi.pl

Copyright © 2020-2024 blobie.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.