Najnowsze promocje i rabaty - strefakursów.pl

Kupony rabatowe strefakursów.pl - kwiecień 2024

Dostępnych kodów i promocji: (3)
Odwiedź sklep
  • 124

Kod rabatowy -10% | Strefa Kursów

Zapisz się do newslettera na stronie strefakursów.pl i odbierz unikalny kod... Pokaż więcej
  • 9

5% rabatu na pierwsze zamówienie w Strefie Kursów

Za zapis do powiadomień Push otrzymasz 5% zniżki!
  • 107

Rabat -20% na dowolny kurs w strefakursów.pl

Odbierz 20% zniżki na pierwsze zamówienie! Zapisz się do newslettera na... Pokaż więcej

Zobacz kupony do sklepów

Zobacz popularne kody rabatowe i promocje!Informacje o Strefa Kursów

Strefa kursów to popularna i znana platforma szkoleniowa z licznymi materiałami i kursami do nauki online. Na stronie strefakursów.pl znajdziemy kilkaset kursów specjalnie przygotowanych i opracowanych przez specjalistów w danej dziedzinie, aby nauka online przebiegła szybko i owocnie. Główną kategorią dostępnych na platformie kursów i szkoleń są tematy związanie z informatyką, marketingiem internetowych, grafiką oraz nowymi technologiami. Szkolenia online zostały podzielone według 6 głównych kategorii: programowanie, grafika, audio i wideo, biznes, CAD i 3D oraz biurowe. Największą popularnością wśród osób decydujących się na odbycie kursów online są szkolenia z zakresu programowania w różnych technologiach (Java, SQL, Javascript, Wordpress, C, PHP, Python czy Angular), popularną podkategorią jest także tworzenie stron i aplikacji mobilnych, a także grafika komputerowa.

Na platformie Strefa Kursów dostępnych jest ponad 150 różnych szkoleń i kursów. Serwis może pochwalić się ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają, aby poszerzać swoją wiedzę. Szkolenia dostępne są w różnych przedziałach cenowych, najtańsze z nich zaczynają się już od 19 zł. W przypadku, gdy zechcesz obniżyć ceną danego szkolenia, możesz skorzystać z dostępnych kuponów rabatowych do Strefy Kursów, które udostępniliśmy na naszej stronie.

Nauka i szkolenia online bez wychodzenia z domu ze Strefą Kursów!

Szkolenia i kursy online to idealny sposób na poszerzanie swojej wiedzy z wielu dziedzin. To także najlepsza okazja na naukę nowych rzeczy bez wychodzenia z domu. Po wybraniu odpowiedniego kursu i zakupie go na strefakursów.pl otrzymujemy dożywotni dostęp, a po ukończeniu kursu otrzymamy odpowiedni certyfikat zaświadczający ukończenie szkolenia online. Kursy i szkolenia online możemy odbywać na kilka sposobów, możemy skorzystać z wersji webowej serwisu, a także przeprowadzić naukę za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na system Android oraz iOS. Kursy online nie ograniczają nas czasowo, możemy odbyć je w każdym miejscu nawet podczas lotu samolotem czy podróży pociągiem. Ogromnym plusem jest także możliwość pobrania kursów na komputer w formie Video, dzięki temu nawet w miejscu bez dostępu do internetu będziemy mogli zdobyć nowe umiejętności.

Jak uzyskać rabat do Strefa Kursów?

Serwis Strefa Kursów umożliwia swoim klientom skorzystanie z licznych rabatów i promocji na wybrane kursy online. Atrakcyjne rabaty możemy uzyskać na kilka sposobów. Ścieżka kariery umożliwia nam znacznie zaoszczędzić na szkoleniach, nawet do 30%! Rabat dostępny jest w przypadku zakupu pakietu szkoleń. Ta opcja jest znacznie korzystniejsza niż zakup pojedynczego kursu online. Strefakursów.pl posiada także program lojalnościowy, dzięki któremu każdy nasz zakup na platformie jest premiowany odpowiednią liczbą Punktów Premium. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możemy wymienić je na dowolny darmowy kurs. Kod rabatowy -10% otrzymamy za zapis do firmowego Newslettera na stronie strefakursów.pl. Po zapisaniu się otrzymamy indywidualny i unikalny kod rabatowy, który możemy wykorzystać na kolejny zakup kursu. Ponadto będziemy otrzymywać także aktualne informacje o promocjach i zniżkach na Strefa Kursów. Kupon zniżkowy o wartości 5% otrzymamy, gdy zapiszemy się do powiadomień Push. Kupon rabatowy otrzymamy od razu po zapisaniu się do powiadomień, dodatkowo będziemy także informowani o najnowszych rabatach i zniżkach w serwisie. Dodatkowym sposobem na zdobycie kodów rabatowych i śledzeniu aktualnych promocji jest obserwowanie Strefa Kursów w social mediach. Dzięki temu nie ominie nasz żadna informacja o najnowszych akcjach rabatowych. Jeśli otrzymamy kod rabatowy do strefakursow.pl należy go aktywować podczas składania zamówienia w miejscu - Twój kod rabatowy lub karta upominkowa.

miejsce na kod rabatowy strefakursów.pl

Dane kontaktowe:
The Hero Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Przemysłowa 27
33-100 Tarnów
Numer kontaktowy: 888-223-111
Biuro obsługi klienta: biuro@strefakursow.pl

Formy płatności w Strefie Kursów
przelew online - iMoje
zapłać za 21 dni - Twisto
płatność BLIK
przelew tradycyjny

Copyright © 2020-2024 blobie.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.