Najnowsze promocje i rabaty - Glovo

Kupony rabatowe Glovo - kwiecień 2024

Dostępnych kodów i promocji: (1)
 • 540

Kod rabatowy 40 zł na zamówienie w Glovo!

Zniżka 40 złotych na kolejne zamówienie za minimum 25 zł w aplikacji... Pokaż więcej

Zobacz kupony do sklepów

Zobacz popularne kody rabatowe i promocje!


Glovo to aplikacja mobilna, dzięki której w szybki i wygodny sposób zamówisz potrzebne produkty, jedzenie oraz prezenty do Twoje miejsca pracy lub prosto do domu. Bez trudu zamówisz swoje ulubione jedzenie z restauracji w Twoim mieście. Ponadto Glovo oferuje wiele kodów rabatowych i promocyjnych dla użytkowników aplikacji. Kod promocyjny możesz wykorzystać w każdym momencie, aby obniżyć swoje zamówienie.


Informacje o Glovo

Jedzenie na dowóz i nie tylko. Ty zamawiasz, my dostarczamy! To hasło przewodnie aplikacji Glovo, która cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Wracasz zmęczony po pracy? Nie lubisz gotować? Nie ma nic lepszego niż możliwość zamówienia ulubionej potrawy z dobrej restauracji. Glovo to idealne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na gotowanie. Zamówienie jedzenia nigdy nie było tak proste, jak w przypadku aplikacji Glovo App, co najważniejsze twórcy gwarantują, że nasze jedzenie dotrze w kilkanaście minut do nasz adres. Aplikacja podbija nie tylko polski rynek, obecnie jest dostępna w 250 miastach w 26 krajach.

Kody rabatowe Glovo - jak aktywować?

Do dyspozycji użytkowników Glovo oferuję różnego rodzaju kupony i promocje, w zależności od wybranej usługi. Na przykład możesz znaleźć kod rabatowy dla bezpłatnych przesyłek w Glovo, które pomogą oszczędzić znaczną część kosztów wysyłki. W przypadku składania zamówienia w restauracji lub określonym sklepie możemy skorzystać z kodu np. 20 PLN przy zamówieniach powyżej 30 zł złożonych w aplikacji Glovo.

Aby użyć kod rabatowy -15 PLN, musisz wykonać następujące kroki:

 • zarejestruj i zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej Glovo.
 • przejdź do swojego profilu, (ikona w lewym górnym rogu)
 • następnie wybierz opcję Kody promocyjne. W tym miejscu wpisz kod rabatowy: HV3XLEY
 • Teraz możesz złożyć zamówienie, a jego wartość zostanie automatycznie pomniejszona o 15 zł. Minimalna wartość zamówienia, aby kod został użyty to 30 zł.
Miejsce na kod promocyjny w aplikacji Glovo

Do czego służy aplikacja Glovo?

Głównym zamysłem Glovo jest możliwość zamawiania jedzenia poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej. Dostępnej na Androida oraz iOS, wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć korzystać z Glovo jest pobranie aplikacji i instalacja jej na swoim smartfonie. Aplikacja wykorzystywana może być na wiele sposobów. Po włączeniu i wybraniu głównego ekranu zobaczymy wszystkie jej możliwości. Możemy między innymi zamówić:

 • prezenty,
 • przekąski i napoje,
 • jedzenie,
 • cokolwiek,
 • apteki,
 • kurier,
 • supermarkety.
aplikacja glovo

Dzięki dostępnym w internecie kodom promocyjnym możemy skorzystać ze zniżki przy kolejnym zamówieniu. W kilka minut złożysz zamówienie na jedzenie i obniżysz jego wartość o -15 zł dzięki dostępnym kodom rabatowym. Korzystanie z kodu promocyjnego Glovo ma wiele zalet.

Możesz śledzić swoje zamówienie w czasie rzeczywistym i kontaktować się ze sprzedawcą w razie jakichkolwiek pytań. W przypadku istotnego opóźnienia dostawy możesz ją anulować bez ponoszenia żadnych kosztów.

Skorzystaj z kodów Glovo i kuponów,  aby wysłać paczkę do klienta lub rodziny.  Kuriera możesz zamówić bezpośrednio przez Glovo, po cenie, która Cię zaskoczy. Wypróbuj specjalnie przygotowany kod rabatowy i sprawdź ofertę w aplikacji Glovo. Glovo dostępne jest w 8 polskich miastach: Poznań, Kraków, Katowice, Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Wrocław oraz Łódź. A wy już korzystaliście z aplikacji do zamawiania jedzenia Glovo?

Copyright © 2020-2024 blobie.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.